BAŞKAN TARHAN MAHALLELERDE ÜCRETSİZ EKMEK DAĞITTI

BAŞKAN TARHAN MAHALLELERDE ÜCRETSİZ EKMEK DAĞITTI

Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, Mahallelerde vatandaşları ziyaret ederek ekmek dağıttı.

Kadirli Belediyesi olarak vatandaşımızın yanında olmaya gayret ediyor, onların beklentilerini karşılamaya yönelik sosyal belediyeciliğin sorumluluğu çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz diyen Başkan Tarhan, Mahallelerimizde vatandaşlarımıza ücretsiz ekmek dağıttık dedi.

Bu soğuk kış aylarında vatandaşlarımıza odun, ekmek, gıda gibi ihtiyaçlarını karşılamak için büyük çaba sarf ediyoruz diyen Başkan Tarhan, “ Kadirli Belediyesi olarak vatandaşlarımızın her zaman yanında olmaya onların sorunlarına beklentilerine cevap vermeye gayret ediyoruz. Kadirlimizde bugün ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın evlerine ekmek ulaştırdık. Ekmek dağıtımımız mahallelerde devam edecektir. Ayrıca bir hususu da belirtmek isterim ki; Kadirli Belediyesi olarak ailelerimize günlük 1250 adet ücretsiz ekmek dağıtıyoruz. Yakın zamanda hizmete açacağımız Fırın ile de ücretsiz ekmek dağıtımına devam edeceğiz. Yine fırınımızın hizmete girmesi ile birlikte Ekmek büfelerimizde ucuz ekmek satılacağını da belirtmek isterim” dedi.

Vatandaşlar ise Her fırsatta bizleri ziyaret ederek yardım ve desteklerini bizlere ulaştıran Belediye Başkanımız  Dr. Ömer Tarhan’a teşekkür ediyoruz dediler.