Narlıkışla yolunda asfalt yol sevinci

Narlıkışla yolunda asfalt yol sevinci

 

Kadirli Belediyesi tarafından Şehit Halis Şişman Mahallesi'ndeki Narlıkışla yolunda bin 500 metrelik yolun asfalt çalışması yapıldı.

Asfalt çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, yaptığı açıklamada söz verdikleri hizmetleri belirli plan ve program çerçevesinde Kadirli'ye kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından hava şartlarına bağlı olarak Şehit Halis Şişman Mahallesi'ndeki Narlıkışla yolu üzerinde zemin iyileştirme ve yol genişletme çalışmasının ardından asfalt dökümünü gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Tarhan "Kadirli Belediyesi yol konusunda önemli hizmetlere imza atıyoruz. Hayvan pazarına kadar olan 12 metre genişliğinde ve bin 500 metre uzunluğundaki yol genişletme çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yol çalışmalarımızda kaliteli yol hizmetini kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme ile sunarken, yollarımızı mevcut durumundan daha ileriye götürmek için genişletmeler yapıyoruz. Narlıkışla yolundaki asfalt yolumuz hayırlı olsun. Allah'a çok şükür böyle güzel bir çalışmayı kazasız belasız tamamladık. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz" dedi. 

Facebookta Paylaş