BAŞKAN TARHAN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN TARHAN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, dini bayramların birlik ve beraberlik içerisinde kutlanan çok önemli günler olduğunu söyledi.

 

Tarhan, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında, bayramların, milletçe birlik ve beraberlik içinde olunan, sevginin, kardeşliğin, sosyal dayanışmanın ön plana çıktığı müstesna günlerimizden biri olduğunu ifade etti.

Kurban Bayramını Kadirli'de kutlamanın huzur mutluluğunu yaşadığını hatırlatan Başkan Tarhan, mesajında "Sağlık ve esenlik içinde idrak edeceğimiz Kurban Bayramını halkımızla birlikte kutlamanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Dini ve Milli Bayramlarımız, halkımızın birlik ve beraberliğini sağlayan, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst seviyeye çıktığı ve bunun yanında sevgi, saygı ve barış ortamı yaratan, ülkemizin her yanında geleneksel olarak birlikte kutladığımız çok özel ve anlamalı günlerdir.

 

Sağlık, huzur, barış ve mutluluk dileklerimle, Kadirli halkının, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli mesai arkadaşlarımın, şehit aileleri ile gazilerimizin Kurban Bayramlarını en iyi dileklerimle kutlar, ülkemize ve Kadirli'mize sağlık huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, sevgiler ve saygılar sunarım."dedi.

Facebookta Paylaş