Başkan Tarhan'dan hacı ziyaretleri

Başkan Tarhan'dan hacı ziyaretleri

Kadirli’de yaşayan vatandaşların mutlu ve acı günlerinde her zaman yanında olmaya çalışan Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, kutsal topraklara giderek hacı olan vatandaşları ziyaret ediyor.

Halkla iç içe bir yönetim anlayışı ile yola çıkan Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, beraberinde Kültür ve Sosyal İşleri Müdürü Tacettin Kabaktepe ile birlikte kutsal topraklara giderek hac ibadetini yerine getiren vatandaşların evlerine konuk olarak, hacıların dualarını alıyor.

Hacıların zemzem suyu ve hurma ve tesbih hediye ettiği Başkan Tarhan, dinimizde haccın çok önemli bir yeri olduğunu belirttiği konuşmasında “Hac vazifesi İslam’ın önemli şartlarından birisidir. Hacılığınızı Allah kabul etsin. Gücü yeten her Müslüman bu kutsal görevi yerine getirmeli, İnşallah kutsal toprakları ziyaret etmek, herkese nasip olur” dedi.

Ziyaretlerin anısına Türk bayrağı ve çeşitli hediyeler veren Başkan Tarhan'a teşekkür eden hacılar ise "Belediye Başkanımızdan Allah razı olsun. Bizleri ziyaret ederek onurlandırdı. Çok mutlu olduk. Allah yardımcısı olsun.” temennilerini ilettiler.

Facebookta Paylaş